Klubmesterskabet 2017
Tillykke med de flotte resultater til alle svømmerne og stort tillykke til alle vores nye klubmestre.

Resultater fra klubmesterskabet

 
Løb 1, 25m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2017 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Liva Vangsgaard  2006  23.28 
Anna Rayan  2007  27.98 
Isabella Krogh  2008  28.23 
Amar M. Tabesh  2009  28.26 
Cecilie Kongsted Jensen  2007  28.89 
Mia Joanna Hansen  2006  29.93 
Josefine Erichsen  2008  30.85 
Amalie Jørgensen  2010  34.36 
Sille Nisted Petersen  2009  34.62 
10  Julie Jensen  2008  37.25 
11  Nathja Jensen  2006  38.30 
12  Sine Arican  2009  41.05 
13  Clara Lindgreen  2009  43.39 
14  Marie Boserup  2010  43.75 
15  Laura Holtoug  2008  44.15 
16  Emilia Billestein  2008  44.33 
17  Josephine Sækmose  2009  44.88 
18  Lilia El-Houri  2009  45.91 
19  Mathilde Vig Stærmose  2010  47.24 
20  Eva Werenberg Marcherf  2008  47.64 
21  Kit Witt  2009  48.84 
22  Kille Gehrt  2010  49.30 
23  Ida Lykke Kallesøe  2009  50.37 
24  Belma Fatic  2009  52.73 
25  Luna Kirstine Julin Tanggaard  2006  1:00.96 
26  Nikolien Emile Anna Grønbech  2008  1:01.44 
27  Cecilie Larsen  2011  1:05.65 
28  Naiomi Krat Andersen  2010  1:07.96 
29  Nisa Elif Yilmaz  2011  1:18.28 
30  Josefine Staal Kristensen  2010  1:28.06 
31  Dicte Billenstein  2010  1:32.45 
32  Emma Balle Rasmussen  2011  1:51.86 
33  Esila Arican  2012  1:58.76 
       
 
Løb 2, 25m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2017 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Sebastian Skovgaaard  2007  23.41 
Nikolai Chodkiwiecz  2007  25.06 
Oliver Jørgensen  2008  28.60 
Malthe Gram Kaas  2007  32.22 
Benjamin Bijedic Hansen  2008  34.41 
Hong-Joon Koh  2009  34.42 
Carl Emil Christensen  2007  37.12 
Noah Poulstrup  2008  37.23 
Magnus Boserup  2008  37.82 
10  Emil Eibe Jensen  2007  39.38 
11  Jacob Nordberg Lauritsen  2008  39.47 
12  Emil Boruo  2008  43.13 
13  Oliver Sølvbjerg Larsen  2010  44.50 
14  Lukas Juel Andersen  2010  49.52 
15  Elias Bijedic Hansen  2011  52.31 
16  Frederik Nielsen  2009  58.20 
17  Noah Villads Marling Bossen  2009  59.63 
18  Johannes Kristensen  2011  1:01.20 
19  Benyamin Jimenez Jørgensen  2010  1:02.30 
20  Malek Alsumaidai  2010  1:09.76 
21  Storm Hansen  2011  1:12.77 
22  Kasper Oliver Klicman  2010  1:25.05 
23  Alexander Rosenlund Ebensgaard  2011  1:26.14 
24  Magus Norup Skifter  2009  1:30.62 
25  Valdemar Panch Isaksen  2011  1:43.59 
26  Axl Witt  2011  1:44.57 
27  Malte Hansen  2010  2:09.29 
       
 
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 1901-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Vivi Nguyen  2001  39.08 
       
 
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Johanne A Andersson  2003  37.19 
Jenny Cao  2003  40.11 
       
 
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Jenni Nguyen  2004  41.10 
Julie Nguyen  2004  42.63 
Josephine Larsen  2004  43.61 
Veronika Krogh  2004  44.63 
Frida Karoline Dall  2004  48.36 
Kim Hanh Vu  2004  50.97 
       
 
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Nikoline Kaae  2005  43.33 
Emma Nygaard  2005  45.71 
Melek Canpolat  2005  50.33 
Naja Bech Jensen  2005  52.80 
       
 
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Vigga Londero  2006  54.33 
Isabelle Kyhl  2006  57.22 
Anna Mathilde Kruse  2006  57.61 
       
 
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2007 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Marie Hartmann Johansen  2007  56.33 
Eva Merete Fleron  2007  1:02.34 
Hana Dagmawi  2007  1:57.48 
       
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 1901-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Jens Frederik Vittrup  1996  36.85 
Nikolaj Køhli  1993  37.75 
       
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Jakob Tietgen  2002  38.06 
       
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Christoffer Hald  2003  44.18 
       
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Jonas Nørgaard Andersen  2004  1:03.13 
       
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Kasper Duch  2005  45.56 
Bertil Egebjerg Rieper  2005  50.73 
       
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2006-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Almin Fatic  2006  2:03.80 
       
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2007-2017 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Harald Heyde Engvad  2007  51.87 
Malthe Petersen  2008  1:03.07 
Emil A. Larsen  2007  1:06.66 
Sylvester Neto  2007  1:09.39 
Christian Lind Petersen  2007  1:19.13 
Karl Wandam  2008  1:46.77 
       
 
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Anna Skovmand Rasmussen  2003  33.48 
Jenny Cao  2003  38.48 
Eva Andersen  2003  48.50 
Laura Knoth  2003  1:01.73 
       
 
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Frida Karoline Dall  2004  42.37 
       
 
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Nikoline Kaae  2005  41.04 
Caroline Jensen  2005  53.52 
Merle Clara Bay  2005  55.48 
       
 
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2006   
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Bennedikte Kaae  2006  52.29 
Anna Mathilde Kruse  2006  55.14 
Linnea Hørup Larsen  2006  1:14.27 
Olivia Anni Hjelm Paulsen  2006  1:31.93 
   
         
 
 
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2007 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Eva Merete Fleron  2007  1:00.67 
Josephine Klokker Madsen  2007  1:20.52 
Hana Dagmawi  2007  1:26.42 
       
 
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2017 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Karla Stadsvold Bower  2008  54.97 
Victoria Roe-Holst  2008  56.63 
Elvira Køstner Kristensen  2008  1:06.26 
       
 
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 1901-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Viktor Christensen  2001  36.93 
       
 
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
William Vig Stærmose  2002  32.10 
Mikkel Podiss Petersen  2002  32.19 
       
 
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Valdemar Malchow-Møller  2003  39.11 
Ahmed Tabesh  2003  54.57 
       
 
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Christian Jeppesen  2004  1:07.62 
       
 
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Sebastian Emil F. Klicman  2005  35.56 
Meng-Joon Koh  2005  40.44 
Abdelrahman Doudar  2005  47.17 
Bertil Egebjerg Rieper  2005  48.66 
Jimmy Nguyen  2005  57.18 
       
 
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2006-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Johannes Erik Geisler  2006  51.67 
Kristoffer S. Haue  2006  1:01.20 
       
 
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2007-2017 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Conrad Elsborg Gorecki  2008  56.72 
Sylvester Neto  2007  58.76 
Malthe Petersen  2008  1:01.37 
Phillip Hørup Larsen  2007  1:35.44 
       
 
Løb 7, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2003-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Eva Andersen  2003  50.68 
       
 
Løb 7, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2004-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Emilie Podiss Petersen  2004  36.92 
Veronika Krogh  2004  44.53 
       
 
Løb 7, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2005-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Mathilde Stilund  2005  38.48 
Alyssa Cao  2005  38.82 
       
 
Løb 7, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2006-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Isabelle Kyhl  2006  57.30 
Cille Møller-Petersen  2006  58.59 
Victoria Juul Larsen  2006  59.39 
       
 
Løb 7, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2008-2017   
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Clara Maruri Østergaard  2008  57.30 
   
         
 
 
Løb 8, 50m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 1901-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Jens Frederik Vittrup  1996  29.68 
       
 
Løb 8, 50m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Oliver Londero  2004  44.75 
Jonas Nørgaard Andersen  2004  1:06.89 
       
 
Løb 8, 50m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2005-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Jonathan Aagaard Hansen  2005  41.90 
Jimmy Nguyen  2005  1:02.60 
       
 
Løb 8, 50m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2007-2017 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Harald Heyde Engvad  2007  59.06 
Emil A. Larsen  2007  1:17.00 
       
 
Løb 9, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 1901-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Mathilde Aagaard Hansen  1999  29.38 
Cecilie Lacour Brandstrup  1994  32.92 
Emma Lykke Kallesøe  1999  33.41 
       
 
Løb 9, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Anna Skovmand Rasmussen  2003  30.66 
Mai Jørgensen  2003  32.61 
Laura Knoth  2003  48.58 
       
 
Løb 9, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Jenni Nguyen  2004  32.83 
Julie Nguyen  2004  33.80 
Josephine Larsen  2004  33.83 
Veronika Krogh  2004  36.37 
Frida Karoline Dall  2004  37.23 
Clara Kroer Kaiser  2004  45.06 
Clara Damsgaard  2004  1:05.06 
       
 
Løb 9, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Mathilde Stilund  2005  33.07 
Sandy Ngoc Hoang Tran  2005  33.41 
Alyssa Cao  2005  34.15 
Nikoline Kaae  2005  34.36 
Emma Nygaard  2005  35.84 
Caroline Jensen  2005  42.54 
Merle Clara Bay  2005  45.18 
Naja Bech Jensen  2005  49.36 
Victoria Mette Jeramiassen  2005  1:22.72 
       
 
Løb 9, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Bennedikte Kaae  2006  43.08 
Cille Møller-Petersen  2006  49.60 
Nanna Neble  2006  1:08.51 
Emma Damsgaard  2006  1:12.13 
Alberte Rosa Steen Pedersen  2006  1:15.88 
       
 
Løb 9, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2007 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Marie Hartmann Johansen  2007  47.25 
Eva Merete Fleron  2007  53.53 
Saja Alsomaidai  2007  1:22.07 
Hana Dagmawi  2007  1:26.94 
       
 
Løb 9, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2017 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Karla Stadsvold Bower  2008  49.30 
Victoria Roe-Holst  2008  49.54 
Clara Maruri Østergaard  2008  52.84 
Elvira Køstner Kristensen  2008  1:14.47 
Katrine Stroger Salling  2008  1:33.32 
       
 
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1901-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Stefano Nigro  1976  26.91 
Viktor Christensen  2001  28.84 
       
 
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Jakob Tietgen  2002  26.57 
William Vig Stærmose  2002  26.61 
       
 
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Valdemar Malchow-Møller  2003  31.49 
Christoffer Hald  2003  32.62 
Ahmed Tabesh  2003  42.79 
       
 
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Christian Jeppesen  2004  1:02.75 
       
 
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Sebastian Emil F. Klicman  2005  29.91 
Kasper Duch  2005  35.17 
Jonathan Aagaard Hansen  2005  36.97 
Abdelrahman Doudar  2005  39.25 
Bertil Egebjerg Rieper  2005  39.31 
Emil Marling Bossen  2005  52.87 
       
 
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2006-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Johannes Erik Geisler  2006  46.42 
Almin Fatic  2006  1:05.46 
       
 
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2007-2017 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Malthe Bak Wallentin  2008  50.16 
Sylvester Neto  2007  53.18 
Christian Lind Petersen  2007  56.62 
Conrad Elsborg Gorecki  2008  1:00.03 
Karl Wandam  2008  1:24.16 
Willas Storm Heilbo  2008  1:38.82 
       
 
Løb 11, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 1901-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Mathilde Aagaard Hansen  1999  1:17.01 
Vivi Nguyen  2001  1:23.09 
       
 
Løb 11, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2003-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Jenny Cao  2003  1:21.76 
Mathilde Stilund  2005  1:27.00 
Alyssa Cao  2005  1:28.06 
Emma Nygaard  2005  1:32.71 
       
 
Løb 11, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2006-2017 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Victoria Juul Larsen  2006  1:57.14 
Isabelle Kyhl  2006  1:59.81 
       
 
Løb 12, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 1901-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Magnus Ipsen Pedersen  2001  1:18.18 
       
 
Løb 12, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2005-2017 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Harald Heyde Engvad  2007  1:52.41 
       
 
Løb 13, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Mai Jørgensen  2003  1:09.21 
Johanne A Andersson  2003  1:10.95 
Melek Canpolat  2005  1:22.28 
       
 
Løb 13, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2017 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Vigga Londero  2006  1:37.66 
Victoria Juul Larsen  2006  1:41.26 
Bennedikte Kaae  2006  1:44.12 
Elvira Køstner Kristensen  2008  2:31.04 
       
 
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1901-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Magnus Ipsen Pedersen  2001  1:09.76 
       
 
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Jakob Tietgen  2002  1:01.64 
Valdemar Malchow-Møller  2003  1:10.80 
Christoffer Hald  2003  1:15.44 
Ahmed Tabesh  2003  1:44.18 
       
 
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2017 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Sebastian Emil F. Klicman  2005  1:06.47 
Christoffer Mejdal  2005  1:19.18 
Jimmy Nguyen  2005  1:48.33 
Malthe Bak Wallentin  2008  1:54.14 
Kristoffer S. Haue  2006  2:21.53 
       
 
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 1901-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Vivi Nguyen  2001  1:24.92 
       
 
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Johanne A Andersson  2003  1:24.19 
Jenni Nguyen  2004  1:29.13 
Julie Nguyen  2004  1:31.97 
Sandy Ngoc Hoang Tran  2005  1:32.53 
Josephine Larsen  2004  1:38.13 
Kim Hanh Vu  2004  1:51.02 
Naja Bech Jensen  2005  1:59.79 
Eva Andersen  2003  2:03.08 
       
 
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2017 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Vigga Londero  2006  1:58.34 
Marie Hartmann Johansen  2007  2:08.80 
Clara Maruri Østergaard  2008  2:11.89 
Victoria Roe-Holst  2008  2:16.18 
       
 
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 1991-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Magnus Ipsen Pedersen  2001  1:30.87 
       
 
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Oliver Londero  2004  1:43.76 
       
 
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2017 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Meng-Joon Koh  2005  1:32.55 
Christoffer Mejdal  2005  1:35.32 
Kasper Duch  2005  1:40.48 
Malthe Bak Wallentin  2008  2:07.33 
Malthe Petersen  2008  2:20.71 
Johannes Erik Geisler  2006  2:25.22 
       
 
Løb 17, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Anna Skovmand Rasmussen  2003  1:14.67 
Mai Jørgensen  2003  1:23.68 
Melek Canpolat  2005  1:27.32 
Merle Clara Bay  2005  1:56.95 
       
 
       
 
Løb 18, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 1901-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Viktor Christensen  2001  1:19.83 
       
 
Løb 18, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Mikkel Podiss Petersen  2002  1:08.16 
Oliver Londero  2004  1:41.62 
       
 
Løb 18, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2017 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Kristoffer S. Haue  2006  2:15.37 
       
 
Løb 19, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2003-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Emilie Podiss Petersen  2004  1:26.95 
       
 
Løb 20, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2002-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Mikkel Podiss Petersen  2002  1:18.11 
       
 
Løb 20, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2005-2017 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Jonathan Aagaard Hansen  2005  1:41.32 
       
 
Løb 21, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2003-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Emilie Podiss Petersen  2004  2:51.81 
Sandy Ngoc Hoang Tran  2005  2:59.77 
       
 
Løb 22, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 1901-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Jens Frederik Vittrup  1996  2:31.24 
       
 
Løb 22, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 2002-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
William Vig Stærmose  2002  2:30.15 
       
 
Løb 22, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 2005-2017 
 
Plac.  Navn  Født  Opnået 
Meng-Joon Koh  2005  2:59.92 
Christoffer Mejdal  2005  3:17.78 
       
 

Tak for sponsorgaver

Frem konkurrence siger tak for sponsorgaver til:
Arbejdernes Landsbank, Bog og ide, BR, Broby Sportsefterskole, Change, Circle K Middelfartvej, Colesseum, Danske Bank Dalum, Design cykler, EDC Næsby, Elle & Co Dalum, Fakta Bolbro, Fitness World Grønløkkevej, Folkesparekassen Dalum, Frisør Argento, Frk. Viola Næsby, Føtex Bolbro, Intersport, Intersport Outlet Grønløkkevej, Jysk Grønløkkevej, Kiwi Roersvej, Løvbjerg, My Mini Dalumcentre, Pro Golf Scandinavia, Skoringen, Skousen Bolbro, Sport og Profil, Synoptik, 7Soveren Bolbro, The og Ide, Thiele, Tops sko, Tupperware v. Ulla
 
 
Svømmeklubben FREM Odense | Stadionvej 50 A | 5200 Odense V | Tlf.: +45 66159455 | administrator@frem-odense.dk