Klubhuset (Post adresse)
Svømmeklubben FREM Odense
Stadionvej 50 A
5200 Odense V
E-mail: info@frem-odense.dk

Spørgsmål til Ind-/Udmeldelse:
Administrator@frem-odense.dk

Formand
Martin H. Thygesen
Eckersbergvej 46
5230 Odense M
Mobil: 29 29 59 40
E-mail: mht5230@gmail.com

Kasserer
Charlotte Trasbo
Hjortøvænget 14
5000 Odense C
Tlf: 66 17 17 96
Mobil: 61 78 17 96
E-mail: c.trasbo@hotmail.com

Sekretær
Michael Helboe
Dybdevej 45
5200 Odense
21414177
mhelboe@canaldigital.dk
Vandpolo

Teknisk Leder Vandpolosektion

Steffen Nielsen
Rikkeshave 10
5250 Odense SV
Tlf: 66 14 68 68
Mobil: 40 70 50 93
E-mail: steffen@dsa-net.dk

Vandpololeder
Rene Lorenz
Faaborgvej 60
5250 Odense SV
Mobil: 21 26 79 08
E-mail: faaborgvej60@gmail.com
Svømmeskole

Teknisk Leder Svømmeskole

Tom Eiken Abildgaard
Rosenholmgrenen 22
5462  Morud
Mobil: 23 22 05 68
E-mail: Tom.abildgaard@gmail.com

Undervisningsleder
Joan Langsted
E-mail: joan.langsted@gmail.com

 
Konkurrence Svømning


Svømmesektionsleder
Margitt Lykke Kallesøe
Fremmelev 3
5450 Otterup
Mobil: 27 24 63 46
E-mail: margittkallesoe@gmail.com
Udspring

Teknisk Leder Udspring
Michael Helboe
Dybdevej 45
5200 Odense V
mhelboe@canaldigital.dk

Udspringsleder
Mette Madsen 
Birkelyvej 5 
5792 Årslev
Mobil: 24 95 33 33
E-mail: kasper_mette@hotmail.com
Svømmeklubben FREM Odense | Stadionvej 50 A | 5200 Odense V | Tlf.: +45 66159455 | administrator@frem-odense.dk